Zwiększ swoją siłę – zapisz się na fitness

Zwiększ swoją siłę – zapisz się na fitness

W ramach projektu „Fitness na Pergoli” odbiędzie się kolejne spotkanie. W niedzielę, 24 lipca, w godz. 14.00 – 16.00 będzie można trenować pod okiem prowadzących zajęcia – Fitness Academy Stare Miasto.
sport-927759__340
Trzeci trening w ramach „Fitnessu na Pergoli” rozpocznie „Atak na brzuch”. To zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacnianie mięśni brzucha. Lekcja o średniej intensywności z dużą liczbą ćwiczeń angażujących brzuch, w bezpiecznych, nieobciążających stawów pozycjach, której głównym celem jest kształtowanie silnego, wyrzeźbionego brzucha. Trening przeznaczony dla wszystkich.
Po przerwie przyjdzie czas na Mega Shape + Stretching. Intensywny trening wytrzymałościowy, który pomaga w poprawie wydolności organizmu, zwiększeniu siły, mocy i kondycji. Zajęcia wzmacniają jednocześnie wszystkie partie mięśniowe. Prowadzony po zajęciach stretching pomaga wyciszyć się i zrelaksować organizm poprzez 15-minutowe rozciąganie ciała.

Na treningi obowiązują zapisy tutaj

Osoby, które posiadają własną matę, proszone są o jej zabranie. Pozostałe osoby będą mogły bezpłatnie wypożyczyć matę na czas trwania zajęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Video - ciekawostki dla seniorów

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 2

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 1