Usuń zaćmę szybko i skutecznie

Usuń zaćmę szybko i skutecznie

Już prawie pół miliona Polaków oczekuje w kolejce do NFZ na sfinansowanie zabiegu usunięcia zaćmy
i liczba ta stale rośnie. Jeśli problem zaćmy dotyka Ciebie lub bliskiej Ci osoby, mamy dobrą wiadomość.
W ramach Dyrektywy Transgranicznej Polacy mają prawo do zabiegu usunięcia zaćmy na koszt NFZ i mają możliwość wyboru soczewki.

 

Celem Dyrektywy Transgranicznej jest zapewnienie pacjentom dostępu do świadczeń medycznych, których nie mogą uzyskać we własnym kraju. Szansę na szybkie leczenie mają ci, którzy z podejrzeniem zaćmy zgłoszą się do kliniki okulistycznej w Polsce.

W Grupie Klinik Okulistycznych Optegra w Polsce i za granicą możemy zagwarantować polskim pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Oznacza to, że każdy pacjent jest objęty skoordynowaną diagnostyką, począwszy od pełnej kwalifikacji do zabiegu, poprzez organizację i przeprowadzenie zabiegu za granicą, aż po opiekę pooperacyjną w klinice w Polsce. To sposób na uniknięcie długiego oczekiwania na leczenie w Polsce. Co ważne, zabieg za granicą daje możliwość wyboru rodzaju soczewki, od której zależy jakość widzenia i komfort życia po zabiegu. Jest to jedyna tego typu oferta dostępna w kraju!

Kolejki do operacji usunięcia zaćmy w Polsce

Leczenie zaćmy w kraju oznacza długie kolejki i oczekiwanie latami na zabieg jej usunięcia. Średni czas oczekiwania na operację w niektórych województwach sięga nawet do 3 lat. Sytuacja ta dramatycznie pogarsza się każdego roku. Obecnie najlepszym rozwiązaniem jest zabieg w ramach Dyrektywy Transgranicznej. Aby skorzystać z tej opcji leczenia, wystarczy aktualne ubezpieczenie zdrowotne (ZUS lub KRUS), które umożliwi zwrot kosztów z NFZ oraz skierowanie na zabieg usunięcia zaćmy w ramach leczenia szpitalnego.

Należy podkreślić, że w ramach opieki zdrowotnej oferowanej przez polski NFZ pacjenci mają prawo tylko do operacji usunięcia zaćmy z podstawową soczewką wewnątrzgałkową. A to oznacza, że po zabiegu, pacjenci w wykonywaniu codziennych czynności, już zawsze będą potrzebować okularów do patrzenia na odległość bliską lub do oglądania przedmiotów z dalszej odległości.

– Postęp medycyny sprawił, że operacja zaćmy jest bezpieczna w warunkach ambulatoryjnych (chirurgia jednego dnia), bez konieczności pozostania w szpitalu. Zabieg jest wykonywany wyłącznie ze znieczuleniem miejscowym, przy użyciu kropli do oczu. Czas samego zabiegu to tylko 20 minut. W trakcie zabiegu soczewka jest rozdrabniana i usuwana za pomocą ultradźwięków. Metoda, z której korzystamy w naszych klinikach, jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem na świecie. Efekt po operacji można zaobserwować bardzo szybko – zazwyczaj dzień po wykonanym zabiegu pacjent widzi znacznie lepiej. Co najważniejsze, pacjenci po zabiegu tego samego dnia mogą powrócić do domu – wyjaśnia dr n. med. Martin Choleva z Kliniki Okulistycznej Lexum w Czechach.

Nie czekaj latami na operację ZAĆMY!

Już DZIŚ skorzystaj z pełnej i profesjonalnej diagnostyki w kierunku zaćmy.

 

Zabieg usunięcia zaćmy na koszt NFZ w ciągu 14 dni!

  • Zabieg BEZ KOLEJKI w ciągu 14 dni!
  • Kompleksowa organizacja leczenia w ramach świadczeń NFZ
  • W prywatnej klinice w Czechach lub Niemczech
  • Stała opieka koordynatora od momentu wyjazdu na zabieg aż do powrotu do kraju
  • Obsługa i dokumentacja w języku polskim
  • Prawo do wyboru i współfinansowania soczewek
  • Jedyna kompleksowa organizacja leczenia w ramach Dyrektywy Transgranicznej, wizyta kwalifikacyjna, organizacja zabiegu za granicą, opieka pooperacyjna

ZADZWOŃ: 222 466 150

www.zacma.cz

 

LEXUM_LOGO_GRUPA_OPTEGRA  optegra-deutschland-logo

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Video - ciekawostki dla seniorów

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 2

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 1