Otwarcie wystawy „Mega-Lo-Polis” już w ten piątek

Otwarcie wystawy „Mega-Lo-Polis” już w ten piątek

Już w najbliższy piątek (16 czerwca 2017) o 18:00 w Centrum Sztuki WRO odbędzie się otwarcie wystawy „Mega-Lo-Polis”. Wstęp wolny.

Projekt  jest częścią programu 17. Biennale Sztuki Mediów WRO 2017 Drafts Systems.  Będzie go można oglądać do 30 lipca.

STANZA jest uznanym brytyjskim artystą, którego prace, prezentowane na ponad stu wystawach na całym świecie, otrzymały dotychczas ponad 20 nagród i wyróżnień. W całej swojej karierze podejmuje zagadnienia krajobrazu miejskiego, kultury nadzoru, prywatności i wyobcowania.

THE NEMESIS MACHINE to instalacja przedstawiająca rozległe miasto zbudowane w całości z elektronicznych komponentów – zużytych części komputerowych. Specjalnie na Biennale WRO, podczas warsztatów z grupą roboczą, we Wrocławiu Stanza przygotował największą do tej pory wersję dzieła.
Na podstawie danych przesyłanych z czujników instalacja wizualizuje w czasie rzeczywistym życie metropolii, rejestrując i wyświetlając obrazy odwiedzających, dzięki czemu stają się oni częścią tego wielkiego organizmu-miasta, jednocześnie podglądając i zamieszkując go.

Więcej informacji: LINK

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Video - ciekawostki dla seniorów

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 2

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 1