Dzień Babci i Dziadka w Hali Stulecia

Dzień Babci i Dziadka w Hali Stulecia

przyjazne_duszeWrocławski Teatr Komedia zaprasza na spektakl „Przyjazne dusze”, który odbędzie się 21 stycznia (sobota) o godz. 17:30 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego Hali Stulecia.

Bilety w cenie 20 zł można nabyć na stronie internetowej eBilet. lub w kasie Centrum Poznawczego (czynnej od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00- 17:00). W dniu spektaklu bilety po 25 zł.

Opis:
Do urokliwego domu pod Londynem, będącego właśnie do wynajęcia, wprowadza się młoda para, Mary i Simon. Ona – ciepła, dobra, kochająca swego męża dziewczyna. Jest w ciąży. On – początkujący pisarz powieści kryminalnych. Poprzednimi właścicielami domu byli, tragicznie zmarli Jack i Suzie. W spektaklu obserwujemy ewolucję stosunku duchów – Jacka i Suzie do młodych: Mary i Simona. Z czasem duchy orientują się, że młoda para reprezentuje sobą to czego im, którzy ze świata odeszli, nie udało się na ziemi zrealizować. Postanawiają im pomóc, przy wsparciu Anioła Stróża. Wzruszająca komedia romantyczna, która pobudza do refleksji nad przemijaniem ale czyni to w sposób jasny, wesoły i bardzo szlachetny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Video - ciekawostki dla seniorów

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 2

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 1