Dzień Babci i Dziadka pod znakiem zdrowia i twórczości

Dzień Babci i Dziadka pod znakiem zdrowia i twórczości

W najbliższy weekend w Arkadach Wrocławskich i galerii Sky Tower odbędą się Dni Babci i Dziadka. W programie są m.in. bezpłatne warsztaty artystyczne oraz badania i porady medyczne.

bb

21 stycznia w Arkadach Wrocławskich Seniorzy będą mieli okazję, by wziąć udział w bezpłatnych warsztatach artystycznych. W trakcie sobotnich zajęć będą mogli między innymi samodzielnie zaprojektować i wykonać biżuterię oraz malować ceramikę. Zapoznają się także ze sztuką grafiki i scrapbookingu, tj. tworzenia i ozdabiania, np.: okolicznościowych kartek.

Dodatkowo podczas warsztatów salon Top Shop zorganizuje degustację zdrowych koktajli oraz pokaz sprzętu (NutriBullet), który z każdego pokarmu wydobywa głęboko ukryte składniki odżywcze.

Twórcze warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowane zostaną na poziomie 0 Arkad Wrocławskich, a poprowadzą je wykładowcy i sympatycy Akademii Sztuki Trzeciego Wieku działającej przy ALA Autorskich Liceach Artystycznych i Akademickich. Początek o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy.

dd

 22 stycznia wszyscy chętni będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych badań i porad medycznych. Przy specjalnych stoiskach będzie można między innymi wykonać pomiar cukru we krwi, ciśnienia tętniczego, tkanki tłuszczowej i BMI. Będzie też fizjoterapeuta, który wykona masaże oraz udzieli profesjonalnych porad związanych z dbaniem o kręgosłup. U okulisty będzie można wykonać podstawowe badanie wzroku, a u podologa badanie podoskopowe.

Ponadto pojawią się też instruktorzy z Fitness Academy, którzy doradzać będą Seniorom w kwestii treningów i dbania o formę fizyczną. Natomiast konsultanci z Dermosfery będą wykonywać badania skóry i doradzą, jak pielęgnować dojrzałą cerę.

Zdrowy Dzień Babci i Dziadka w Sky Tower zorganizowany zostanie na poziomie 0 Galerii od godz. 10:00 do godz. 18:00. Przyłączyli się do niego: Synexus, Dermosfera, Bioderma, Esthederm, Optegra, Fitness Academy, Centrum Terapii Zintegrowanej, Viu Viu Optica.

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Video - ciekawostki dla seniorów

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 2

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 1