Ach, ci faceci!

Ach, ci faceci!

Krystyna Mazurówna – legendarna tancerka, choreografka i dziennikarka po raz kolejny postanowiła zaskoczyć publiczność, tym razem wydając książkę. „Ach, Ci mężczyźni”. To bardzo osobista, niebanalna opowieść napisana w błyskotliwym, charakterystycznym dla autorki stylu. O mężczyznach, miłości i przyjaźni autorka opowie już 22 kwietnia na spotkaniu z okazji premiery książki w salonie Empik Renoma we Wrocławiu.

Zbiorowy, literacki portret wybitnych mężczyzn II połowy XX wieku i początku naszego wieku, napisany językiem błyskotliwym i pełnym nonszalancji – tak bardzo charakterystycznym dla autorki. „Ach, Ci faceci” to zbiór refleksji, wspomnień i opowiadań o mężczyznach, którzy zostawili po sobie ślad w życiu Krystyny Mazurówny. Panowie, których spotkała przypadkiem, z którymi się przyjaźniła i których kochała. Opowieści o ojcu, synu, ukochanych i przyjaciołach. Oni wszyscy odcisnęli ważne piętno na życiu autorki. Zabawne historie z przymrużeniem oka a także takie, które poruszą serce każdego czytelnika wypełniają książkę Krystyny Mazurówny aż po brzegi.

Krystyna Mazurówna – legendarna polska tancerka, choreografka i dziennikarka pracująca we Francji a także solistka Casino de Paris.

22 kwietnia, godz. 14:00

Empik Renoma,

Wrocław, ul. Świdnicka 40

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Video - ciekawostki dla seniorów

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 2

Telewizyjny Magazyn Seniora odc. 1